Video/ Karrige të përmbysura dhe kaos në Kuvend, deputetët e opozitës i drejtohen Ramës me tone të larta, kryeministri fërkon duart

Pak minuta para se të niste seanca në Kuvend, ka mbërritur kryeministri Edi Rama. Ndërsa Rama qëndronte në vendin e tij, deputetët e opozitës i drejtohet atij me tone të larta.

Siç shihet nga këto pamje, kreu i qeverisë nuk reagon aspak, por vetëm fërkon duart.

Kujtojmë se edhe seanca e sotme u mbyll ende pa nisur mirë, brenda 5 minutash.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts