VIDEO/ “Ke ngatërruar flamur”, polici kapet me tifozen që festoi në Zvicër me simbolet e Shqipërisë
Kualifikimin e Zvicrës në çerekfinalet e Europianit e festuan dhe tifozët shqiptar për shkak të pranisë në fushë të futbollistëve shqiptar si Xhaka, Shaqiri e Mehmedi.

bandicam 2021-06-30 23-04-07-306

E madhe ishte festa dhe në rrugët e Zvicrës, teksa një tifozë shqiptare është bërë hit në shtetin alpin. Tifozja ka dalë në rrugët e Bernit duke festuar me flamurin shqiptar, por një polic bën shaka duke ju drejtuar “Ke dal me flamurin e gabuar”.

Tifozja nuk e prish terezinë dhe e ngre edhe me lart flamurin duke bërë që polici të qeshë. Episodi ka bërë bujë në rrjetet sociale duke marrë komente të shumta.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *