Video/ Keni nevojë për një dado? Kjo është Delilah, dhia që shtyn karrocën me djalin një vjeçar

video keni nevoje per nje dado kjo eshte delilah dhia qe shtyn karrocen me djalin nje vjecar
video keni nevoje per nje dado kjo eshte delilah dhia qe shtyn karrocen me djalin nje vjecar

Njihuni me Delilah, një dhi nigeriane 18-muajshe në Alberta, Kanada, e cila nuk e ka problem jo vetëm të tërheqë kecin në fermë, por edhe të shtyjë karrocën e Henrit 1-vjeçar në këmbët e saj të pasme. “Ajo është kaq e ëmbël dhe miqësore me Henrin,” tha mamaja e vogëlushit Jules Warner, 30 vjeç, për dhinë e dashuruar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts