VIDEO/ “Kërcejmë, puthemi dhe jemi për njëri-tjetrin”, romancë Krishtlindjesh për Mesin dhe Antonelën

Futbollisti i PSG-së, Leo Mesi, ka festuar natën e Krishtlindjeve me familjen e tij në Argjentinë. Pas darkës filloi muzika dhe kërcimi.

dsdsdsd

Në një postim në Instagram nga partnerja e futbollistit, Leo dhe Antonela shfaqen duke kërcyer nën ritmin e një muzike, teksti i të cilës ishte: “Unë dhe ti jemi për njëri-tjetrin!”. Në ato momente Mesi i dhuron një puthje bashkëshortes së tij, për ta bërë këtë mbrëmje akoma më magjike për çiftin.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.