Video/ Klas, elegancë, emocione fitore dhe humbjeje, momentet më të bukura të kapura nga kamerat gjatë lojërave olimpike


zhytje

Lojrat olimpike na kanë treguar shumë momente emocionuese e spektakolare të sportistëve gjatë garave.

Ne jemi mësuar të shohim foto spektakolare të akrobacive të panumërta, por ajo çka nuk shohim është puna e fotografëve për të kapur këto momente.

BBC ka publikuar një videokolazh me momentet më të bukura të kapura, si dhe punën e fotografëve që fshihen pas këtyre kryeveprave.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.