VIDEO/ Koncesioni i sterilizimit, Arben Gjata paraqitet në SPAK

Rektori i Universitetit të Mjekësisë, njëkohësisht shefi i kirurgjisë, Arben Gjata është paraqitur sot në SPAK, si një nga personat e akuzuar për çështjen e koncesionit të sterilizimit.

GJKKO për Gjatën ka caktuar masën ‘detyrim paraqitje’, ndërkohë siç e përcakton edhe procedura ai duhet të paraqitet në SPAK të premten e parë dhe të premten e fundit të çdo muaj.

Gjata, në kohën kur u lidh koncesioni më dhjetor të vitit 2015 ka pasur detyrën e anëtarit të komisionit të koncesionit të sterilizimit.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts