VIDEO/ Konte “harron” Interin, shijon pushimet në det dhe bën xhiro me… gomordare


Pas largimit nga detyra si trajneri i Interit, Antonio Konte po shijon pushimet verore duke mos nguruar herë mbas herë të ndaje momente pikante me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

konte

Kësaj here tekniku italian ka postuar një video mjaft gazmore teksa dikush e ndihmon të hipë mbi një gomordare në mes të detit.

bandicam 2021-06-24 15-47-01-280

“Kur ke vërtetë nevojë për ndihmën e një miku”, shkruan Antonio Konte në mbishkrimin e videos.

Nga ana tjetër e ardhmja e Kontes ngelet ende e paqartë pasi italiani refuzoi Totenhemin dhe Real Madrid zgjodhi Karlo Ançelotin.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.