VIDEO/ Kryemadhi në vendgrumbullimin e mbetjeve: Në mesin e ndërtimit pa leje të inceneratorit të Tiranës

video kryemadhi ne vendgrumbullimin e mbetjeve ne mesin e ndertimit pa leje te inceneratorit te tiranes
video kryemadhi ne vendgrumbullimin e mbetjeve ne mesin e ndertimit pa leje te inceneratorit te tiranes

Një ditë pasi publikoi dokumente të reja dhe një kallëzim të ri në SPAK për inceneratorit e Tiranës, deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi shkoi mëngjesin e sotëm në vendin ku grumbullohen mbetjet, në vend të djegies së tyre me incerim për prodhimin e energjisë elektrike.

“Sot është 13 dhjetor dhe unë jam në mesin e ndërtimit pa leje të inceneratorit të Tiranës, në atë hapësirë prej 15 hektarësh në liqene të kthyera në tokë dhe tokë e kthyer në mal”, tha Kryemadhi.

@monika.kryemadhi Mirëmëngjesi! #tiktok #tiktokalbania #tiran #albania ♬ original sound – Monika Kryemadhi

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts