VIDEO-LAJM/ Dhjetëra gra marshojnë pranë Kryeministrisë, djegin…

video lajm dhjetera gra marshojne prane kryeministrise djegin
video lajm dhjetera gra marshojne prane kryeministrise djegin

Një manifestim u zhvillua mbrëmjen e sotme në kuadër të 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Grave.

Me moton “Nata është e jona”, dhjetëra gra marshuan në Bulevardin Dëshmorët e Kombit pranë Kryeministrisë. Ato dogjën edhe të brendshmet e tyre.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts