VIDEO-LAJM/ Moti i keq në Delvinë, stuhi dhe rënie gurësh në rrugë. Mjegulla pushton tunelin

video lajm moti i keq ne delvine stuhi dhe renie guresh ne rruge mjegulla pushton tunelin
video lajm moti i keq ne delvine stuhi dhe renie guresh ne rruge mjegulla pushton tunelin

Moti i keq ka përfshirë rajonin e Sarandës mesditën e kësaj të diele. Reshje të dendura breshëri dhe furtunë është regjistruar në zonën e Delvinës, ndërsa pamjet më poshtë i përkasin rrugës “Kardhiq-Delvinë”.

Në këtë aks, përveç shiut dhe pranisë së gurëve në rrugë ka edhe mjegull të dendur. Nga mjegulla është “pushtuar” edhe tuneli atje.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts