VIDEO/ Lojtarët e Realit i kërkojnë llogari për minutat shtesë, por përgjigja e gjyqtarit është epike
Real Madrid nuk shkoi më shumë se barazimi pa gola ndaj Osasunës mbrëmjen e djeshme duke dështuar të shkëputet në klasifikim nga rivalët.

real

Fundi i takimit u mbyll mes polemikash pasi lojtarët e Realit i kërkuan llogari gjyqtarit se kishte dhënë pak minuta shtesë. “Pse dhe 4 minuta” ishin fjalët e yjeve të Realit, ndërsa gjyqtari nuk ia ka përtuar duke iu kthyer me fjalët: “Kishin 90 minuta në dispozicion”.

Një ironi nga ana e arbitrit drejtuar futbollistëve të Realit që ankohen për minutat shtesë teksa kishin 90 minuta dhe nuk arritën të realizonin.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.