VIDEO/ “LSI ka gjenerator rininë”- Gazmir Tahiri: Do bëjmë më të mirën për të stopuar shpopullimin!

SHPËRNDAJE

Kandidati për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Durrës, i renditur i 9-ti në listë, Gazmir Tahiri fton të gjithë qytetarët që në 25 prill të votojnë LSI-në.

gazmir tajhiri

Në spotin e lançuar për fushtën, Tahiri thotë se LSI ka gjenerator të saj rininë e këtij vendi, duke shtuar se do të bëjë më të mirën për të ndaluar shpopullimin e Shqipërisë.

Po ashtu Tahiri ka theksuar se rikthimi i të rinjve në Shqipëri është synimi i LSI-së pas ardhjes në pushtet, duke hartuar një program, i cili ofron vende pune dhe siguri për qytetarët.

“Ju ftoj që në 25 prill të votoni LSI, votoni që në portat që do trokasim të ketë njerëz brenda”, përfundon Tahiri.

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *