VIDEO/ Macron suprizohet gjatë vizitës në Polinezi, “vishet” kokë e këmbë me lule

Presidenti i Francës, Emanuel Macron ka vizituar për herë të parë Polinezinë. Porn ë mbërritjen e tij ai është përballur me një surprizë që nuk e priste.  Si shenjë tradite, atij i janë dhuruar disa kurora lulesh duke e mbuluar plotësisht sa nuk vërehet kostumi i tij zyrtar.

Videoja është bërë virale në rrjete sociale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *