VIDEO/ Majmuni përfundon në qendrën e të moshuarve në Tiranë, sulmon kujdestaren! Njoftohet policia, por…

video majmuni perfundon ne qendren e te moshuarve ne tirane sulmon kujdestaren njoftohet policia por
video majmuni perfundon ne qendren e te moshuarve ne tirane sulmon kujdestaren njoftohet policia por
Prej disa ditësh një majmun lëviz i lirë në rrugët e Tiranës, ndërsa për t’u strehuar ishte futur  ë një qendër të moshuarish në kryeqytet.

[embedded content]

Ditën e sotme mësohet se majmuni ka sulmuar kujdestaren e qendrës së të moshuarve.

Punonjësit kanë lajmëruar policinë, e cila ka shkuar në qendrën e të moshuarve, por i kanë thënë të lajmërojnë policinë bashkiake sepse nuk është kompetencë e tyre. Ndërkohë Policia bashkiake i ka thënë ‘nuk jemi kopsht zoologjik’.

Duke qenë se askush nuk e merr përsipër largimin e tij, kafsha zoologjike ka ngelur te qendra e të moshuarve.

Ndërkohë drejtoresha e qendrës së të moshuarve ka thënë për News24 se “ndjehemi të kërcënuar pasi kam në qendër 20 të moshuar dhe nuk po më zgjidhet problemi”.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts