VIDEO/ Makina shpërthen në flakë pas përplasjes, publikohen pamjet e aksidentit të rëndë që ndodhi pranë Korçës

Pamjet nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur pasditen e të dielës në afërsi të fshatit Belorta, në Korçë janë zbuluar ditën e sotme.

Gazetarja Lorena Kodra ka siguruar për BalkanWeb pamjet e përplasjes së 2 mjeteve me njëra-tjetrën.

[embedded content]

Nga aksidenti i rëndë një person ndërroi jetë, ndërsa 4 të tjerë u plagosën.

Në pamjet e siguruara shfaqen dy mjetet që përplasen me njëra-tjetrën, ndërsa një prej tyre shpërthen në flakë pas impaktit të goditjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts