VIDEO/ Mbledhja e Reformës Zgjedhore, Garda pengon deputetët e opozitës të futen në mbledhje: Kanë bërë shtetrrethim

video mbledhja e reformes zgjedhore garda pengon deputetet e opozites te futen ne mbledhje kane bere shtetrrethim
video mbledhja e reformes zgjedhore garda pengon deputetet e opozites te futen ne mbledhje kane bere shtetrrethim

Deputetët e opozitës të cilët janë përjashtuar nga Komisioni i Etikës javën e shkuar pas bllokimit të foltores në Kuvend, janë penguar nga Garda e Republikës që të futen në sallën ku pritet të mbahet mbledhja e Reformës Zgjedhore.

Flamur Noka dhe kolegët e tij demokratë dëgjohen duke thënë se Grada ka bërë shtetrrethim dhe se nuk po i lejojnë të ushtrojnë të drejtën e tyre.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts