VIDEO/ Me syze, kapuç e veshje të zezë, Haradinaj shkon në veri të Kosovës, tregon kufirin me Serbinë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka vizituar krahinën e Shalës për të cilën thotë se është bukuria më e madhe e vendit.

Në fakt Haradinaj aty ndodhej në veri të Kosovës dhe kishte menduar që të vishej i gjithi me të zeza, nga veshja tek syzet e kapuçi.

Madje ai vë në pah se është afër kufirit me Serbinë dhe përreth ka disa fshatra të banuar nga serbët.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.