VIDEO/ Mediat kroate publikojnë pamjet: Djali i Vuçiç i përfshirë në përplasjen e serbëve me tifozët anglezë

Ditën e djeshme ka ndodhur një sherr mes tifozerive, përpara ndeshjes mes Anglisë dhe Serbisë.  

djali i vucic

Mediat kroate kanë hedhur dyshime se në përplasjen e dhunshme në Gelsenkirchen, mes tifozëve anglezë dhe serbë, ishte i përfshirë edhe djali i Presidentit serb, Aleksandar Vuçiç.

Një media kroate ka hedhur dyshime për përfshirjen e djalit të Vuçiç, Danilo Vuçiç. Madje në rrjet po qarkullon një video, në të cilën pretendohet se është djali i Vuçiç, teksa tenton që të përfshihet në konflikt, por disa persona e mbajnë nga krahët.

Sipas medias kroate, ata ishin anëtarët e “Cobra”, forcave speciale të ngarkuara me mbrojtjen e tij.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts