VIDEO/ Merr fund televonela “Zhiru”, sulmuesi zbarkon në Milano dhe niset drejt selisë së klubit kuqezi
Sulmuesi Olivier Zhiru ka zbarkuar pasditen e sotme në Milano dhe menjëherë është nisur drejt selisë së klubit kuqezi për të hedhur firmën në kontratë.

zhir

Merr fund kështu telenovela për sulmuesin e ardhshëm të Milanit i cili u përfol për një kohë të gjatë, por vullneti i lojtarit ishte vendimtar. 34-vjeçari është sulmues mjaft cilësor dhe me eksperiencë ku 9 vitet e fundit të karrierës i ka kaluar në Angli me skuadra si Arsenal dhe Çelsi.

Zhiru pritet të firmosë për dy vite dhe Çelsi do të përfitojë nga ky operacion një shumë prej 2 milionë eurosh.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.