VIDEO/ Mes territ, deputetët e opozitës ‘ngujohen’ në Kuvend me këngën e Adem Jasharit

video mes territ deputetet e opozites ngujohen ne kuvend me kengen e adem jasharit
video mes territ deputetet e opozites ngujohen ne kuvend me kengen e adem jasharit

Mes territ, deputetët e opozitës vijojnë që të qëndrojnë të ‘ngujuar’ në sallën e Kuvendit.

Siç shihet nga pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetari Osman Stafa, disa prej deputetëve opozitare janë ulur përtokë, e disa nëpër karrige.

Ata paralajmëruan se do të qëndrojnë në Kuvend, në shenjë kundërshtie për veprimet e fundit sipas tyre të jashtëligjshme ndaj opozitës. Deputetët kanë zgjedhur pikërisht këngën “Mora fjalën’, kushtuar legjendarit Adem Jashari.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts