VIDEO/ Mesin nuk e lënë rehat as me pushime, tifozët “turren” pas restorantit ku po darkonte ylli argjentinas
Lionel Mesi mbylli një sezon të gjatë futbollistik duke e kurorëzuar dhe me fitimin e kompeticionit më të rëndësishëm në Amerikën Latine, “Copa America”.

mesi

“Pleshti” po shijon disa ditë pushime me familjen e tij duke ju drejtuar plazheve të Majemit. Disa video të publikuara në rrjetet sociale kanë zbuluar se si pritet Mesi në një nga restorantet luksoze të vendit, duke krijuar një lumë njerëzish në ambientet e jashtme të lokalit.

Pamjet kanë bërë xhiron e rrjetit duke treguar dhe një herë popullaritetin e yllit argjentinas.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *