VIDEO/ Mirlind Daku merr ftesë nga Sylvinho, shikoni momentin emocionues kur sulmuesi e mëson në Kosovë…

video mirlind daku merr ftese nga sylvinho shikoni momentin emocionues kur sulmuesi e meson ne kosove


Mirlind Daku është një nga 27 futbollistët e Kombëtares shqiptare që mund të marrin pjesë në Kampionatin Europian 2024.

milind daku silvinjo

Lajmin e ka bërë të ditur vetë trajneri Silvinjo, ku sot dha listën e madhe të emrave që do të përfaqësojnë ngjyrat kuqezi në EURO 2024, ku ndër to ishte edhe sulmuesi Daku.

Në fakt i çuditshëm është fakti se si Daku ndodhej në Kosovë gjatë zyrtarizimit të listës, duke qenë se kampionati rus nuk ka mbaruar akoma, ndërkohë që ai ka marrë lejen që të largohet nga grumbullimi i ekipit. Në video Daku duket i shokuar dhe i emocionuar, por ndoshta verdiktin e Silvinjos e ka ditur disa ditë më parë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts