VIDEO/ Modelja tregon gjoksin, plas sherri për të në tribunë gjatë ndeshjes
Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur në kampionatin amerikan të hokeit në akull në stadiumin e Anaheim Daks. Një sherr ka shpërthyer në tribuna, për shkak se një modele vendosi të tregonte gjoksin.

sdfsdfsdf

Në videot që kanë pushtuar rrjetet sociale, modelja Danae Mari shfaqet teksa tregon gjoksin e saj mes brohoritjeve të tifozëve të shumtë që po ndiqnin ndeshjen. Por pak çaste me vonë, shfaqet një grua e cila po e kritikon.

Sipas informacioneve në rrjetet sociale, kjo grua ishte nëna e disa fëmijëve që ishin ulur disa radhë më parë dhe ajo nuk kishte pëlqyer faktin që ata kishin parë këtë skenë teksa modelja zhvishej. Mendim të cilin nuk e ndanin tifozët e tjerë përreth të cilët i thirrën në kor që të kthehej në vendin e saj.

Situata u tensionua dhe ndaj gruas vërshuan edhe gota birre, duke bërë që të shpërthente për pak çaste sherri në tribuna, derisa situata u qetësua përsëri.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.