VIDEO/ Momente paniku, shihni sesi trajneri grabitet te… berberi
Momente paniku për ish-lojtarin e Korinthias që aktualisht drejton U-23 po të njëjtën skuadër, Danilo Gabriel de Andrade i cili në një berber është sulmuar nga tre grabitës me maska dhe me armë duke i shtirë në tokë dhe duke u drejtuar pistoletën.

gr 1

Tre persona të armatosur hynë në vendngjarje rreth orës 19:30 të mbrëmjes së së martës, pak pas mbërritjes së ish-lojtarit. Danilo konfirmoi se ishte viktimë e grabitjes dhe deklaroi për mediat vëndase se banditët morën vetëm një zinxhir që mbante.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.