VIDEO/ Momentet e fundit përpara miqësores me Spanjën, shikoni stërvitjen e Kombëtares në “shtëpinë” e Keidi Bares


Nga i dërguari i Panorama Sport në Spanjë, Kristi Sejatllari/

Ka mbetur vetëm 1 ditë nga sfida miqësore ndaj Spanjës dhe lojtarët po bëjnë përgatitjet e fundit për këtë sfidë të vështirë.

pjimage (4)

Kombëtarja ka zhvilluar stërvitjen e fundit në stadiumin e Espanjolit, klub ku luan mesfushori Keidi Bare. Sfida ndaj Spanjës do të jetë një provë e mirë për lojtarët tanë për tu rritur akoma më shumë ndaj kombëtareve elitare siç janë spanjollët.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com