VIDEO/ Momenti i rrëzimit të helikopterit ku po udhëtonte ministri i Brendshëm në Meksikë

Një helikopter i marinës meksikane, brenda së cilës ndodhej dhe ministri i Brendshëm, Eric Ciseros, është rrëzuar gjatë uljes në qytetin Agua Blanca de Iturbide. Sipas raportimeve në ato momente në bord ndodheshin 20 persona.

Katër prej tyre janë plagosur lehtë dhe janë dërguar për trajtim në një spital lokal.

Një pasagjer që mbijetoi aksidentit me lëndime të lehta deklaroi se ata ishin duke parë nga afër zonat e prekura nga Uragani Grace.

Momenti i rrëzimit të avionit është publikuar në rrjete sociale, për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *