VIDEO/ Momenti i sikletshëm, mbreti Charles III ‘del nga vetja’, po firmoste dokumentet por…

Pasi u shpall zyrtarisht mbreti i ri i Britanisë së Madhe, Mbreti Charles III është bërë pjesë e një momenti të sikletshëm.

Ndërsa ishte duke nënshkruar dokumentet, Charles nuk kishte hapësirë të mjaftueshme në tryezë dhe kjo e ka irrituar, ndërsa me gjeste ka shprehur zhgënjimin e tij.

Por menjëherë kanë ndërhyrë nga stafi dhe kanë hequr kutinë e stilolapsit duke i krijuar më shumë hapësirë në tavolinë, për të mos e penguar gjatë firmosjes së dokumenteve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts