Video/ Momenti kur rrufeja godet bishtin e një avioni në Arkansas

Momenti tronditës kur rrufeja goditi bishtin e një avioni American Eagle plot me pasagjerë disa minuta pasi ai u ul në një aeroport në Arkansas u kap një kamera kalimtare.

Avioni Embraer E175 priti në pistë që stuhia të kalonte përpara se të vazhdonte, ku pasagjerët zbarkuan ndërsa teknikët nxituan në vendngjarje për të vlerësuar dëmet e shkaktuara.

Shikoni videon e kapur nga një kameraman i mediave lokale të quajtur Jason William Hamm…

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts