VIDEO/ Momenti kur sulmohet me vezë Vangjel Dule, autorët shpërthejnë: Do të ikni si këlyshët e Serbisë, edhe ti do ta hash supën!

video momenti kur sulmohet me veze vangjel dule autoret shperthejne do te ikni si kelyshet e serbise edhe ti do ta hash supen
video momenti kur sulmohet me veze vangjel dule autoret shperthejne do te ikni si kelyshet e serbise edhe ti do ta hash supen

Pamjet që shihni tregojnë momentin kur dy qytetarë, sulmojnë me vezë kreun e PBDNJ-së, Vangjel Dulen me vezë, teksa ai hyn në GJKKO.

Ky i fundit shkoi në GJKKO për të ndjekur nga afër gjyqin e Belerit. Sakaq, pasi e qëlluan me vezë, dy personat në fjalë shpërthejnë në akuza, ndërsa thanë se; “Si këlyshët e Serbisë do të ikni. Edhe ti do ta hash supën!”.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts