VIDEO/ Nallbati nxjerr flakadanin nga çanta e koleges dhe e ndez, shikoni momentin kur merr flakë tavolina në Kuvend

Ky është momenti kur deputeti i PD Bledjon Nallbati nxjerr nga çanta e njërës prej koleges një flakadan dhe e ndez.

Pasi e ndez, ia kalon para kolegut të tij, por ndryshe nga tymueset e tjerë që shpërthyen në tym, në këtë rast, ka marrë flakë.

Flakët u përhapën në tavolinë, ndërsa më pas ndërhyrë deputetë dhe garda duke e fikur me ujë.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts