Video/ Ndeshja e fundit e Imamit te Vllaznia, ja çfarë bëjnë tifozët shkodranë
Mbrojtësi Eni Imami i dha fund aventurës me Vllazninë mbrëmjen e sotme teksa ndeshja kundër AEL-it ishte e fundit për 28-vjeçarin.

imami

Sezonin tjetër, Imami do të transferohet në kryeqytet te Dinamo duke hapur një faqe të re në karrierën e tij. Por tifozët e Vllaznisë i janë mirënjohës për një vit të kaluar në Shkodër, dhe pas ndeshjes me qipriotët e kanë pritur jashtë stadiumit për ta falënderuar.

Eni Imami me tifozët e Vllaznisë on Vidnews.

Imami duket mjaft i mërzitur duke u kërkuar dhe falje tifozëve, me këta të fundit që nuk ngurojnë të hedhin fjalë të mira në drejtim të mbrojtësit.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.