VIDEO/ Ndjekja si nëpër filma në arën me misër përfundon me aksident fatal

video ndjekja si neper filma ne aren me miser perfundon me aksident fatal
video ndjekja si neper filma ne aren me miser perfundon me aksident fatal

Këto janë pamjet kur një shofer i dehur ndiqet nga policia në një fushë me misër përpara se të shkaktojë një aksident fatal.

Marcin Jablonski, 44 vjeç, po ndiqej nga makinat e policisë dhe një helikopter policie përgjatë autostradës A143 në Norfolk më 13 gusht, pasi nuk u ndaloi forcave të rendit më herët gjatë asaj dite.

Ndjekja përfundoi kur ai përplasi Land Rover-in e tij të vjedhur në një makinë tjetër në Earsham, duke vrarë 28-vjeçarin Aisatou Mballow-Baldeh. Jablonski, nga Carlton Colville pranë Lowestoft, pranoi se shkaktoi vdekjen e të riut dhe u burgos në Gjykatën e Kurorës së Norwich për 12 vjet.

Djali i tij Thomaz Urbaniak, 26 vjeç, nga Newmarket, Suffolk, i cili ishte pasagjer në makinë, u burgos për dy vjet pasi pranoi marrjen e një automjeti të rëndë dhe vjedhjen e një ambienti tregtar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts