VIDEO/ Ndodh edhe kështu! Portieri i Reims nxjerr telefonin dhe i kërkon Mesit që të bëjë foto me… djalin


Lionel Mesi bëri debutimin e tij të shumëpritur me PSG-në, në transfertën kundër Reimsit, teksa të gjithë sytë ishin te ai. “Pleshti” zuri vendin e Nejmar në minutën e 66-të, teksa në fundin e takimit, nuk munguan fotot speciale.

auto_djali-11630308982

Portieri i Reimsit, mori menjëherë telefonin, teksa nxitoi t’i kërkonte yllit argjentinas, që të bënte foto me djalin e tij vogël. Mesi shihet teksa mban në krah djalin, ndërsa Rajkoviç bëri fotografinë në telefonin e tij. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *