VIDEO/ Nejmar bën tifozët të ëndërrojnë, braziliani shfaqet në… Barcelonë


Sulmuesi i PSG-së, Nejmar ka befasuar ndjekësit e tij teksa është shfaqur në Barcelonë.

Collage Maker-18-Aug-2022-11.31-AM

Braziliani është pritur nga një grup tifozësh katalanas të cilët i kanë kërkuar autografe në fanellat e klubit, dëshirë që 30-vjeçari e plotësoi.

Arsyet e kësaj vizite ende nuk dihen, por situata e tensionuar mes Nejmar dhe drejtuesve të Parisit si dhe merkatoja e shfrenuar e Barcelonës kanë bërë tifozët të ëndërrojnë një rikthim të bujshëm të brazilianit në La Liga.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.