VIDEO/ Nën tingujt e muzikës dhe duke qeshur, shfaqen pamjet e reja të Mirel Mërtirit dhe Klodian Zotos

video nen tingujt e muzikes dhe duke qeshur shfaqen pamjet e reja te mirel mertirit dhe klodian zotos
video nen tingujt e muzikes dhe duke qeshur shfaqen pamjet e reja te mirel mertirit dhe klodian zotos

Një video në të cilën shfaqen dy të shumëkërkuarit Mirel Mërtiri dhe Klodian Zoto po qarkullon së fundmi në rrjetet sociale.

Në pamjet e publikuara Mërtiri dhe Zoto shfaqen duke qeshur dhe duke u argëtuar nën tingujt e muzikës brenda një autobusi.

Ndërkohë që edhe inceneratori i Tiranës është sekuestruar, dy biznesmenët Mërtiri dhe Zoto janë në kërkim ndërkombëtar prej muajsh.

@zapping.al♬ original sound – Zapping.Al

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts