VIDEO/ Nga Nusreti me COVID-19, titullari i rëndësishëm i Realit e pëson rëndë

Tibo Kurtua është një nga titullarët e rëndësishëm të Realit të Madridit këtë sezon teksa i ka zhvilluar të gjitha ndeshjet në La Liga.

KURTUA

Ky i fundit është infektuar me COVID-19 ditën e sotme ku këtë njoftim e ka bërë vetë publike klubi madrilen me anë të një komunikate zyrtare ku shkruante që së bashku me portierin belg, pozitiv ka rezultuar dhe Kamavinga, Valverde dhe Vinicius JR.

Pak ditë më parë gardiani 29-vjeçari i “Los Blancos” është parë në shoqërinë e kuzhinierit të famshëm Nusret në restaurantin e këtij të fundit në Dubai. Një video që menjëherë u bë virale në rrjet.
PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.