VIDEO/ Ngjarje tragjike në futboll, trajneri vdes duke festuar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në futbollin egjiptian. Trajneri i Al Majd, Adam Al ASelhdar vdiq në minutën e fundit të një ndeshjeje.

egjipt

Skuadra e tij luante kundër Al Zarqa dhe ata shënuan gol në minutën e fundit të sfidës. Kjo solli gëzim por në të njëjtën kohë dhe tragjedi.

Teksa skuadra po festonte tekniku pësoi një atak në zemër. Ai vdiq teksa shkonte në spital.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.