VIDEO/ Një fëmijë afrohet dhe i godet xhamin e Ferrarit, ja reagimi epik i lojtarit të Barcelonës

Një episod komik me protagonist mbrojtësin e Barcelonës, Umtiti ka bërë xhiron e rrjetit.

pjimage (31)

Në videon e publikuar nga prestigjiozja spanjolle “As”, shihet Umtiti që ka ndaluar makinën e tij jashtë qendrës stërvitore të Barcelonës për të firmosur disa autografe për personat e pranishëm.

Në një moment një fëmijë i afrohet makinës Ferrari të futbollistit, dhe e godet në pjesën e xhamit anësor për të tërhequr vëmendjen e tij.

Në atë moment Umtiti nisur dhe nga vlera e makinës, i bën me shenjë tifozi të vogël që të mos e përsërisë veprimin.

Insistimi i tij ama shkon përtej makinës luksoze të lojtarit, gjë që shkakton një reagim epik të Umtiti, i cili më pas largohet.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.