VIDEO/ Një minutë heshtje për ish-kolegun. Dinamo dhe Skënderbeu nderojnë Spartak Elmazin

Sfida mes Dinamos dhe Skënderbeut ka filluar ne një minutë heshtje për Spartak Elmazin. Ish-lojtari i Superiores vdiq para disa ditësh për shkak të një sëmundjeje të rëndë.

bandicam 2021-12-22 16-49-25-546

Të dy klubet vendosën që të mbanin një minutë heshtje në nder të tij. Spartak Elmazi u nda nga jeta në moshën 34 vjeçare.

bandicam 2021-12-22 16-49-33-665

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.