VIDEO/ “O legen, o burracak”, Gazment Bardhi nuk lejon deputetet Xhaçka e Bushka të futen në Kuvend: Shko bëj gati kyçet e dorës ti për në SPAK

video o legen o burracak gazment bardhi nuk lejon deputetet xhacka e bushka te futen ne kuvend shko bej gati kycet e dores ti per ne spak
video o legen o burracak gazment bardhi nuk lejon deputetet xhacka e bushka te futen ne kuvend shko bej gati kycet e dores ti per ne spak

Ndërsa deputetja e Partisë Socialiste, Olta Xhaçka tentonte të hynte në ambientet e Parlamentit, kreu i grupit parlamentar demokrat, Gazment Bardhi e akuzoi atë.

Pjesë nga debati:

Bardhi: Hajdutët hyjnë brenda, të ndershmit rrinë jashtë. Shko jep llogari për pronat që ke vjedhur.

Xhaçka: Ik andej

Bardhi: Nuk është kështu. As me investime strategjike as me fondet e AZHBR-së. Përgjigjen do ta japësh në SPAK. Shumë shpejt.

Xhaçka: O legen, o burracak.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts