VIDEO/ Olsi Rama mbledhje me lojtarët e Partizanit, shihni se kush e drejton stërvitjen

Ashtu siç ishte e ditur Partizani ka rinisur stërvitjen, por pa trajnerin Ilir Daja.

PARTIZANI

“Panorama Sport” ka publikuar pamjet ku shihet se lojtarët janë duke bërë mbledhje me drejtorin Olsi Rama dhe me zv.trajnerin Renaldo Kalarin, ku ishte ky i fundit që po e drejton seancën stërvitore dhe jo Dritan Mehmeti.

Nuk dihet ende pse është bërë kjo mbledhje me lojtarët nga ana e Ramës, por mesa duket është nga e gjithë kjo situatë e krijuar, por edhe me largimin e Ilir Dajës nga detyra e trajnerit të skuadrës së kuqe.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *