VIDEO/ Pamje të rënda, Hamasi godet me raketë qytetin  Kiryat Shmona

Një raketë e Hamasit godet qytetin  Kiryat Shmona, duke shkaktuar dëme të mëdha dhe dy të plagosur.

Një kamera sigurie e dyqanit regjistroi momentin kur raketa shpërtheu në rrugën kryesore të qytetit.

Shikoni videon e transmetuar nga mediat izraelite:

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts