Video/ Panik në ajër, pasagjerja sulmon ekuipazhin dhe tenton të hapë derën e mjetit, si reagon personeli

Një grua është lidhur me shirit ngjitës në ulësen e një avioni, pasi kishte sulmuar ekuipazhin gjatë udhëtimit dhe kishte tentuar të hapë derën e pasme të mjetit, teksa ishte në ajër.

Videoja e postuar në rrjetet sociale shfaq gruan e lidhur me shirit ngjitës rreth trupit dhe gojës, ku nuk mund të lëvizte as edhe një centimetër në ulësen e avionit.

Edhe zyrtarë të aviokompanisë kanë konfirmuar rastin, që ka shkaktuar jo pak panik në ajër, për mediat amerikane.

Ajo ishte lidhur pasi ishte kapur duke sulmuar ekuipazhin, dhe vazhdimisht duke tentuar ta hap derën e aeroplanit derisa po udhëtonin.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.