VIDEO/ Paralizohet trafiku në zonën e Zogut të Zi në Tiranë, qindra automjete “fikin” motorët

Trafiku i dendur në Tiranë ka bërë që të shkaktohet një paralizë në qarkullimin e automjeteve.

Në një prej akseve nevralgjike të kryeqytetit, ajo në zonën e Zogut të Zi, qindra automjete kanë mbetur në rrugë, ndërsa drejtuesit kanë fikur makinat.

Tirana u përfshi nga moti i keq këtë të premte duke sjellë reshje të dendura.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts