VIDEO/ Pas debatit në sallë me të, Berisha nuk ndalet, ironizon ministren Spiropali: Nga sot e tutje do e quaj ‘Zili Spiropali’

video pas debatit ne salle me te berisha nuk ndalet ironizon ministren spiropali nga sot e tutje do e quaj zili spiropali
video pas debatit ne salle me te berisha nuk ndalet ironizon ministren spiropali nga sot e tutje do e quaj zili spiropali

Pasi debatoi me ministren për marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, ish-kryeministri Sali Berisha është kapur sërish me të jashtë sallës.

Mes ironisë, Berisha tha se duke nisur nga tani e tutje, Spiropali do të quhet ‘Zili Spiropali’.

Më pas ai sqaron se; kështu e thotë Frojdi.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts