VIDEO/ Pas takimit me të rinjtë, Blinken shkon në Kryeministri, mbërrin edhe Yuri Kim

video pas takimit me te rinjte blinken shkon ne kryeministri mberrin edhe yuri kim
video pas takimit me te rinjte blinken shkon ne kryeministri mberrin edhe yuri kim

Pas takimit me të rinjtë, sekretari amerikan Antony Blinken, ka mbërritur në Kryeministri, aty ku do të zhvillojë takimin me Ramën, si dhe do të firmosen disa marrëveshje.

Ndërkohë po ashtu në Kryeministri është parë të mbërrijë edhe Yuri Kim.

Më pas, sipas agjendës, është parashikuar edhe konferenca e përbashkët me Edi Ramës para gazetarëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts