VIDEO/Përfshihet nga flakët zona me bimësi në Zvërnec, në rrezik edhe varrezat, ndërhyjnë zjarrfikësit

Një zonë me bimësi të dendur në Zvërnec është përfshirë nga flakët. Gjithashtu zjarri rrezikon të përhapet edhe në varrezat e Zvërnecit.

Zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për lokalizimin e flakëve, që si pasojë e erës rrezikojnë të përhapen me shpejtësi.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts