VIDEO/ Përleshje masive, plas sherri jashtë stadiumit mes tifozëve turq dhe holandezë

video perleshje masive plas sherri jashte stadiumit mes tifozeve turq dhe holandeze
video perleshje masive plas sherri jashte stadiumit mes tifozeve turq dhe holandeze

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane.

Website: www.panorama.com.al
NIPT: K22112005E

Për reklama në gazeta “Panorama”, të kontaktoni te:
Sekretaria: 042403207
Agjente Marketingu
Erinda Topi: 0688019400

Privacy Policy
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts