VIDEO/ Përqafim emocionues mes lotëve, shikoni momentin e takimit mes Mesit dhe Nejmarit
Argjentina arriti të mposhtë me rezultatin 1-0 kombëtaren e Brazilit në finalen e Kupës së Amerikës falë golit të Angel Di Marias.

mesi nejmar

Me këtë sukses, Lionel Mesi arriti të koleksiononte në palmaresin e tij trofeun e tij të parë me Argjentinën. Ajo që ra më shumë në sy në fundin e takimit ishte përqafimi mes lotëve të dy miqëve Mesit dhe Nejmarit ku të dy së bashku kanë luajtur tek Barcelona vite më parë dhe ende janë shumë shokë me njëri-tjetrin.

Përqafimi i tyre u bë menjëherë viral në rrjet ku duket një takim shumë miqësor dhe pse me një fund të trishtueshëm për Nejmarin dhe një fund të lumtur për Mesin.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *