VIDEO/ Pësoi atak kardiak në fushë, shikoni çfarë bëjnë tifozët e Hungarisë për Eriksenin


Kristian Eriksen mbajti gjithë botën e sportit në ankth ditën e shtunë, teksa pësoi atak kardiak në fushë, në ndeshjen mes Danimarkës dhe Finlandës.

HUNGARI

Për fatin e mirë, gjendja e lojtarit tashmë është e qëndrueshme dhe po përpiqet për t’u rikthyer në normalitet. Të shumta ishin mesazhet mbështetëse për mesfushorin danez.

Së fundmi kanë qenë tifozët e Hungarisë, të cilët përpara ndeshjes me Portugalinë, në kor kanë thirrur emrin e Eriksenit. Një gjest shumë i mirë ky nga hungarezët, që tregojnë mbështetjen për mesfushorin e Interit.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *